Úvod Dining Pan-azíjská reštaurácia Ram´s oslavuje tretie narodeniny.

Pan-azíjská reštaurácia Ram´s oslavuje tretie narodeniny.

Do Bratislavy prináša nový koncept Bistro by Ram´s.

Po troch úspešných rokoch na bratislavskej gastro scéne prichádza obľúbený pan-ázijský koncept Ram´s restaurant s novinkou. Chute Číny, Japonska, Srí Lanky, Bali či Thajska si vychutnáte už aj na Miletičovej ulici 27 v novootvorenom Bistro by Ram´s.

Na príprave nových priestorov a stavbe menu pre nový podkoncept pracoval tím Ram´s restaurant  niekoľko mesiacov. Bistro by Ram´s návštevníkom ponúka kvalitu, na ktorú sú jeho priaznivci zvyknutí, keďže konceptuálne je prevádzka bistra podobná reštaurácii na Bezručovej. „Ľuďom sme chceli priniesť rýchlejšiu a jednoduchšiu alternatívu kvalitného pan-ázijského gastra, ktoré si môžu dopriať aj v bežnom dni, keď sú v  pracovnom kolotoči. Koncept bistra ponúka zjednodušený servis, denné menu zamerané aj na menšie snacky či viac obľúbených gyoz. Aj dizajnovo sme sa usilovali vytvoriť atmosféru podobnú tej v Ram´s reštaurácii,“ prezrádza majiteľ a šéfkuchár Ram Yadav.

Na rozdiel od materskej reštaurácie Ram´s bude bistro na Miletičovej výhradne denný podnik pripravený poskytnúť návštevníkom rýchle a kvalitné jedlo od 11:00 do 19:00. Aj v Bistre by Ram´s kladie šéfkuchár Ram spolu so svojim tímom dôraz na použitie najkvalitnejších lokálnych surovín a produktov. Menu ponúka vyladenú kombináciu receptov a chutí od balijského nasi goreng, cez thajské kari až po hawajské poke.

Za reštauráciou Ram´s a novým Bistro by Ram´s stojí skúsený šéfkuchár Ram Yadav, ktorý je špecialistom na indickú, kórejskú, thajskú ale aj čínsku kuchyňu. Na Slovensku žije a pracuje vyše 10 rokov. Pôsobil v Benihane, legendárnej ázijskej reštaurácii Fou Zoo, známom vegánskom Foodstocku a tiež ako šéfkuchár v Sushitime. Ram’s Bistro na Továrenskej ulici otvoril na úplnom začiatku pandémie. Bistro vzhľadom na protipandemické podmienky fungovalo iba na take away objednávkach. Napriek tomu si našlo množstvo priaznivcov. V lete v roku 2021 Ram predstavil svoj vysnívaný koncept Ram´s restaurant, ktorý významne zamiešal karty na pan-ázijskej gastro scéne. „Rovnako ako v Ram´s restaurant bude mojim cieľom priniesť aj do bistra na Miletičovej autentickú kuchyňu, v ktorej tím šéfkuchárov nevarí podľa stanovených receptúr a príručiek, ale srdcom a poháňaný dlhoročnými skúsenosťami. Verím, že sa nám to podarí aj na novej adrese, ktorú si obľúbia milovníci kvalitného a chutného jedla,“ dopĺňa Ram.

Viac informácii na: https://ramsfood.sk/