Úvod Living EVENT MOËT & CHANDON OSLAVUJE NOC PLNÚ LESKU NA 81. ROČNÍKU UDEĽOVANIA CIEN...

MOËT & CHANDON OSLAVUJE NOC PLNÚ LESKU NA 81. ROČNÍKU UDEĽOVANIA CIEN ZLATÝ GLÓBUS

BEVERLY HILLS, CALIFORNIA - JANUARY 07: Alan Ruck at The 81st Annual Golden Globe Awards with Moët & Chandon, Celebrating the 13th Year of Toast for a Cause at the Beverly Hilton on January 7, 2023 (Photo by Michael Kovac/Getty Images for Moët & Chandon)

Poprední filmoví tvorcovia a najžiarivejšie hviezdy Hollywoodu si počas slávnostného ceremoniálu v hoteli Beverly Hilton v Los Angeles pripíjali s oficiálnym champagne Zlatých glóbusov Moët & Chandon. 

LOS ANGELES, CA, 7. januára 2024 –  Moët & Chandon, oficiálne šampanské 81. ročníka udeľovania Zlatých glóbusov, oslávil návrat tohto očakávaného udeľovania cien a najočarujúcejšiu noc roka v Hollywoode prípitkom na úspechy zábavného priemyslu a všetkých, ktorí sa zišli, aby si tento okamih vychutnali.

BEVERLY HILLS, CALIFORNIA – JANUARY 07: Moët & Chandon at The 81st Annual Golden Globe Awards with Moët & Chandon, Celebrating the 13th Year of Toast for a Cause at the Beverly Hilton on January 7, 2023 (Photo by Michael Kovac/Getty Images for Moët & Chandon)

Na úvod večera spoločnosť Moët & Chandon pokračovala vo svojej dlhodobej filantropickej iniciatíve „Toast for a Cause“ (Prípitok na dobrú vec), ktorý je pilierom štedrosti spoločnosti Moët & Chandon a poskytuje hollywoodskym hviezdam platformu, aby mohli prispieť na charitu podľa vlastného výberu.

Nominovaní na Zlaté glóbusy, moderátori a víťazi vrátane Margot Robbie, Dua Lipa, Oprah Winfrey, Helen Mirren, Amanda Seyfried, America Ferrera, Elizabeth Banks, Elizabeth Olsen, Jason Sudeikis, Brendan Hunt, Rosamund Pike, Simu Liu, Greta Lee, Hari Nef a mnohých ďalších si na červenom koberci pripili s Moët Minis na podporu viac ako 20 charitatívnych organizácií. Za každý charitatívny prípitok, ktorý na 81. ročníku Zlatých glóbusov predniesol nominovaný alebo priateľ značky, spoločnosť Moët & Chandon prispela na konto MPTF.

BEVERLY HILLS, CALIFORNIA – JANUARY 07: (L-R) Mark Ruffalo, Emma Stone, Yorgos Lanthimos, Ramy Youssef, and Willem Dafoe pose with the Best Motion Picture – Musical or Comedy award for „Poor Things“ at The 81st Annual Golden Globe Awards with Moët & Chandon, Celebrating the 13th Year of Toast for a Cause at the Beverly Hilton on January 7, 2023 (Photo by Michael Kovac/Getty Images for Moët & Chandon)

Hostia Zlatých glóbusov si vychutnali Moët Impérial Brut, ktorý tvoril dokonalý pár k výnimočnému menu od šéfkuchára Nobu Matsuhisa. Okrem Moët Impérial Brut, ktorý je príkladom jedinečného štýlu značky a vyznačuje sa jasnou ovocnosťou, zvodnou chuťou a elegantnou zrelosťou, si hostia vychutnali Moët & Chandon Rosé Impérial, spontánne a žiarivé šampanské a očarujúce vyjadrenie štýlu značky.

BEVERLY HILLS, CALIFORNIA – JANUARY 07: Moët & Chandon at The 81st Annual Golden Globe Awards with Moët & Chandon, Celebrating the 13th Year of Toast for a Cause at the Beverly Hilton on January 7, 2023 (Photo by Michael Kovac/Getty Images for Moët & Chandon)

O Moët & Chandon: 

Spoločnosť Moët & Chandon bola založená v roku 1743 Claudom Moëtom a medzinárodnú slávu jej priniesol jeho potomok Jean-Remy Moët, ktorý sníval o tom, že sa „podelí so svetom o nespútanosť šampanského“. Od kráľovského dvora po červený koberec, od Studia 54 po grandslamy, Moët & Chandon spája ľudí pri vzrušujúcich, výnimočných okamihoch. Vďaka najväčším a najrozmanitejším viniciam v regióne ponúka značka univerzálne a všestranné portfólio šampanského pre každú príležitosť a chuťové poháriky. Každý výtvor v bielej a ružovej farbe – od ikonického Moët Impérial po rafinovanú Grand Vintage Collection, od osviežujúceho Moët Ice Impérial po jemný Nectar Impérial a viacvrstvovú Collection Impériale, najnovšie vyjadrenie umenia Haute Oenologie značky – oslní a poteší širokým spektrom chutí a vôní, ktoré zachytávajú úžasnú šírku jeho terroir. Prostredníctvom Natura Nostra, dlhodobého programu udržateľnosti spoločnosti Moët & Chandon, sa značka snaží chrániť biodiverzitu v regióne a od roku 2009 Moët & Chandon podporuje aj filantropické iniciatívy prostredníctvom programu Toast for a Cause (Prípitok na dobrú vec). Už takmer tri storočia je Moët & Chandon šampanským, ktoré nesmie chýbať na oslave významných historických udalostí aj osobných oslavách a ktoré každý prípitok umocňuje iskrou nespútanosti.

BEVERLY HILLS, CALIFORNIA – JANUARY 07: (L-R) Selena Gomez, Harrison Ford, Meryl Streep and Martin Short enjoy Moët & Chandon at 81st Annual Golden Globes, celebrating 13 years of Toast for a Cause at the Beverly Hilton on January 7, 2023. (Photo by Michael Kovac/Getty Images for Moët & Chandon)

O udeľovaní cien Zlatý glóbus

Zlaté glóbusy sa udeľujú od roku 1944 ako hlavné ocenenie v oblasti zábavného priemyslu a oceňujú sa nimi úspechy v televízii aj vo filme. Za posledné tri desaťročia umožnili licenčné poplatky z udeľovania Zlatých glóbusov venovať viac ako 55 miliónov dolárov na charitatívne účely súvisiace so zábavou vrátane štipendijných programov, projektov obnovy filmov a humanitárnych aktivít. Tieto finančné prostriedky podporili aj rôzne programy v spolupráci s podpornými skupinami zamerané na podporu väčšieho prístupu k Hollywoodu pre komunity so slabším postavením. Spoločnosť Dick Clark Productions je vlastníkom a producentom udeľovania Zlatých glóbusov. Viac informácií o udeľovaní cien Zlatý glóbus nájdete na stránke www.GoldenGlobes.com a sledujte nás na Twitteri, Instagrame, Facebooku a v španielčine na Twitteri a Facebooku.