Úvod Drinking Nové chute remeselného piva Bradáč

Nové chute remeselného piva Bradáč

Bradac pivo

Slobodný pivovar Bradáč vie, aké dôležité je ostať otvorený všetkému novému. Iba vďaka otvorenej mysli a zvedavosti sa nám podarilo skombinovať chute z celého sveta s tradičnými receptúrami a vytvoriť trojicu výnimočných remeselných pív.

Tam sa však naša snaha nekončí. Chceme, aby aj pivári ostali zvedaví a neváhali hľadať nové chute, objavovať nové bary a spoznávať nových ľudí. Bradáč bude ich sprievodcom na tejto objavnej ceste.

Ak predsa len chcete ostať verní klasike, siahnite po Bradáč Rainbow, ktoré bráni dobré meno všetkých ležiakov. No ako správny Bradáč, ani Rainbow sa nebojí dobrodružstva a nezaprie v sebe jemnú príchuť slobody a nespútanosti. V tradičnej plnej a horkej chuti sa miešajú viaceré odrody českých chmeľov a jedinečnú arómu mu dodáva studené chmelenie Kazbekom.

Na letnú výpravu do exotiky vás pozýva Bradáč Aloha, ktorý vás so sebou strhne na vlne arómy citrusov, sladkého a bobuľového ovocia. Unikátny chmeľ Aloha je zatiaľ novinkou vo svete remeselných pív a vďaka svojej vysokej kvalite a lahodne zvýraznenej ovocnej aróme vám prinesie nové chute a arómy.

Bradáč Wander IPA je dôkazom nezvyčajného priateľstva medzi tónmi exotického ovocia a výraznou chuťou chmeľu. Toto spojenie, ktoré vzniklo na „wandrovke“ po Záhorí, vyzýva na cesty a výlety siahajúce za hranice komfortnej zóny. Horkosť zjemňuje sladká aróma citrusov a ponúka tak pivo s vyváženou chuťou.