Úvod Drinking Limitované linorytové printy z barového prostredia We Serve

Limitované linorytové printy z barového prostredia We Serve

Dňa 1.12.2023 umelecké štúdio WeServe, za ktorým stoja Marek Kando a Dávid Frolo prvý krát predstavilo svoje grafiky na akcii Vernisáž-Pártysáž. Originálna vernisáž sa konala v piatok v Ružomberku v Chocolaterie Passe a v sobotu v Trnave na Zelenom Kríčku a bola skvelým mixom umeleckého prejavu, netradičných cocktailov a živej zábavy.

Limitované linorytové tlače predstavujú detaily a jedinečné perspektívy umelcov z barového sveta.

Priestor bol plný vzrušenia, keď návštevníci obdivovali rozmanitú škálu grafík, pričom každá z nich rozprávala svoj vlastný príbeh. WeServe sa rozhodli ísť za hranice obvyklého a ozvláštniť udalosť najatím DJ-a Olivera Olosa a skvelo zostaveným playlistom. 

Okrem vizuálneho a hudobného zážitku, hostí určite potešilo aj exkluzívne cocktailové menu pripravené Dávidom Frolom, ktorý nie je len umelcom, ale aj talentovaným barmanom. Každý nápoj bol samostatným umeleckým dielom, inšpirovaným linorytom a navrhnutým tak, aby oslovil chuťové poháriky prítomným hostí.

Pártysáž sa stala kotlom kreativity, kamarátskej atmosféry a živou oslavou umeleckého úspechu. Prostredníctvom kombinácie linorytu, hudby a špeciálnych nápojov štúdio WeServe premenilo rutinnú udalosť na nezabudnuteľný zážitok, ktorý prekročil hranice tradičných výstav umenia. Ak by ste mali záujem o limitovanú grafiku alebo by ste sa chceli dozvedieť viac nájdete si ich jednoducho na Instagrame alebo facebooku pod menovkou We Serve.

CELÝ FOTOREPORT:

https://www.facebook.com/media/set/?vanity=neigjdsvgraphy&set=a.746941844142410